Zdenac Forum - Veliki & Mali Zdenci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaša Gmail E-Pošta
**Veliki Zdenci** *Facebook*
Image Hosted by ImageShack.us
Zdenac - Veliki Zdenci & Pavlovac Forum

Zdenac Forum

Latest topics
Like/Tweet/+1
Online
Ukupno je: 16 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 16 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 506, dana ned stu 12, 2017 9:27 pm.
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 107.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: nb4001.

Ukupno postova: 435. in 325 subjects
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Affiliates
free forum
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Zdenac on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Zdenac Forum - Veliki & Mali Zdenci on your social bookmarking website


Posredništvo za bankovne kredite kakve Vi želite!

Go down

Posredništvo za bankovne kredite kakve Vi želite! Empty Posredništvo za bankovne kredite kakve Vi želite!

Postaj by kredagencija sub pro 15, 2012 1:35 pm

Želite li se riješiti dugova? Poklanjamo vam besplatno savjetovanje i rješavanje Vaših financijskih problema. Već su vas odbili u bankama? To nije problem.

Mi smo licencirana kreditna agencija N.G. d.o.o. koja posjeduje umijeće pregovaranja s bankama i na taj način pomažemo Vam riješiti blokade, ovrhe, postojeće kredite, čak i ako ste na crnoj listi. A ako trebate novi kredit, znate li gdje su najniže kamate? E pa mi znamo sve! Dođete li k nama to je kao da ste istovremeno došli u sve hrvatske banke.

Mi Vam dajemo financijske savjete, računamo kreditnu sposobnost i nalazimo najpovoljniju banku i kredit za Vas, rate, kamate, troškove obrade i sl.

Mi ne isplaćujemo novac. Mi samo posredujemo kako bi odabrali najpovoljniju banku za Vas. Isplate, uplate i potpis ugovora o kreditu isključivo u odabranoj banci.

Za Vas iz ponude izdvajamo:
krediti do 230 000 kn na 12 godina otplate!
50 000 kn na 10 god. za 550 kn/mj!

Uvjeti banaka se često mijenjaju, mi smo uvijek u toku.

Ono što vam nijedna banka neće reći jest da u nekim drugim bankama ima povoljnijih uvjeta od onog što oni sami nude.


Naši agenti dostupni su i nakon radnog vremena na direktne brojeve mobitela.
Obratite nam se na 098 137 1137 ili posjetite našu web stranicu
Posrednik za bankovne kredite

Ako ste zainteresirani, ispunite kratku ANKETU

kredagencija

Broj postova : 1
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 05.12.2012

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.