Zdenac Forum - Veliki & Mali Zdenci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaša Gmail E-Pošta
**Veliki Zdenci** *Facebook*
Image Hosted by ImageShack.us
Zdenac - Veliki Zdenci & Pavlovac Forum

Zdenac Forum

Latest topics
Like/Tweet/+1
Online
Ukupno je: 15 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 15 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 506, dana ned stu 12, 2017 9:27 pm.
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 107.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: nb4001.

Ukupno postova: 435. in 325 subjects
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Affiliates
free forum
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Zdenac on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Zdenac Forum - Veliki & Mali Zdenci on your social bookmarking website


Samsung LE22C350 TV hack service mode gledanje videa i filmova

2 posters

Go down

Samsung LE22C350 TV hack service mode gledanje videa i filmova Empty Samsung LE22C350 TV hack service mode gledanje videa i filmova

Postaj by Gost čet oľu 31, 2011 8:09 pm

Kupio sam Samsung LE22C350 LCD televizor i gledajući uputstva primjetio da pored reprodukcije slike i glazbe ima i mogućnost reprodukcije video formata....
Odmah sam pokušao sa USB sticka nešto pogledati za test ali na moju žalost nisam uopće imao mugućnost vidjeti a kamoli reproducirati video format!
Odmah sam pomislio... ništa od filmova ali kao i obično ne da meni vrag mira i ubrzo sam našao tutorial kako preko servisnog izbornika uključit odnosno (hackirat) tv i omogućt reprodukciju filmova!
Prije svega moram vas upozorit da se držite strogo uputstava i da ne palite nikakve druge i nepoznate opcije,
također vas upozoravam da sve ovo radite i podešavate na svoju odgovornost i da ovim vjerojatno gubite prava jamstva na uređaj te da ste za svaki problem ili kvar nastao ovim podešenjem odgovorni VI sami!

...ali nije to tako strašno kao što izgleda...ipak oprezno...

1. Tv on Standby.
2. Go to Service Menu by pushing INFO-MENU-MUTE-POWER
on remote control. (If this doesn't work try MUTE-1-8-2-POWER)
3. Put in USB HDD/flash formated to FAT32.
4. In service menu go to Control - Hotel Option and click on
Clone TV to USB, then if this done, push on remote control to return.
5. Enter to Option and change Model to LC450. Then go to back.
6. Enter to Control - Config Option and change
HDMI to 1 and Headphone to 0
(You have now again voice on your TV) 6. Restart your TV.
7. Turn Hotel Mode OFF.
8.Restart Tv again.

Nakon toga u izborniku Media Play dobivate još jednu ikonu odnosno dodatni izbornik za video iz kojeg se dalje jednostavno pokreću video formati sa titlovima koje treba podesti za središnju europu za prikaz (čćžšđ)
Uživajte

[Samsung LE22C350 LCD TV, Video problem,reprodukcija videa, movie problem, no video, Help,gledanje Filmova]


Zadnja promjena: Chessmaster; pon tra 09, 2012 8:56 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Samsung LE22C350 TV hack service mode gledanje videa i filmova Empty Re: Samsung LE22C350 TV hack service mode gledanje videa i filmova

Postaj by Dean čet oľu 31, 2011 9:28 pm

svaka čast, na ovome,,

ovo samo znači da su neke funkcije jednostavno isključene,,,

Dean
Dean
Admin

Broj postova : 306
Points : 870
Reputation : 29
Join date : 23.06.2010
Lokacija : Veliki Zdenci

https://zdenac.forumhr.com

[Vrh] Go down

Samsung LE22C350 TV hack service mode gledanje videa i filmova Empty Re: Samsung LE22C350 TV hack service mode gledanje videa i filmova

Postaj by Razor sub vel 04, 2012 4:36 pm

hvala na ovome.....dali ima neka caka da moze i ucitavati titlove jer na pc-u ima titlova ali kada gledam na tv-u neucita titlove.....

Razor

Broj postova : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 03.02.2012

[Vrh] Go down

Samsung LE22C350 TV hack service mode gledanje videa i filmova Empty Re: Samsung LE22C350 TV hack service mode gledanje videa i filmova

Postaj by Dean sub vel 04, 2012 8:23 pm

probaj najprije dati isto ime i filmu i prijevodu, prije nego pustiš film na tv-u
ako nije to, probaj razne formate titlova (srt, sub, txt)

a kao što piše u prvom postu, treba postavke titlova navesti na središnju europu,
a na nekim playerima se to stavlja na broj/opciju 1250
Dean
Dean
Admin

Broj postova : 306
Points : 870
Reputation : 29
Join date : 23.06.2010
Lokacija : Veliki Zdenci

https://zdenac.forumhr.com

[Vrh] Go down

Samsung LE22C350 TV hack service mode gledanje videa i filmova Empty Re: Samsung LE22C350 TV hack service mode gledanje videa i filmova

Postaj by Razor ned vel 05, 2012 2:47 pm

ok hvala probati cu....samo me jos muci kada otvorim folder di mi je fim na tv-u mi neucita file s titlovima nego samo film....

edit:hvala uspio sam rijesiti problem

Razor

Broj postova : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 03.02.2012

[Vrh] Go down

Samsung LE22C350 TV hack service mode gledanje videa i filmova Empty Re: Samsung LE22C350 TV hack service mode gledanje videa i filmova

Postaj by Gost pon vel 06, 2012 9:53 pm

Istina, radi 100%
Film i titl moraju imati apsolutno isto ime kako bi se automatski učitali!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Samsung LE22C350 TV hack service mode gledanje videa i filmova Empty Re: Samsung LE22C350 TV hack service mode gledanje videa i filmova

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.