Zdenac Forum - Veliki & Mali Zdenci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaša Gmail E-Pošta
**Veliki Zdenci** *Facebook*
Image Hosted by ImageShack.us
Zdenac - Veliki Zdenci & Pavlovac Forum

Zdenac Forum

Latest topics
Like/Tweet/+1
Online
Ukupno je: 15 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 15 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 506, dana ned stu 12, 2017 9:27 pm.
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 107.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: nb4001.

Ukupno postova: 435. in 325 subjects
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Affiliates
free forum
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Zdenac on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Zdenac Forum - Veliki & Mali Zdenci on your social bookmarking website


Kako ukloniti dual boot izbornik i Windows 7 i ostavit Windows XP

Go down

Kako ukloniti dual boot izbornik i Windows 7 i ostavit Windows XP Empty Kako ukloniti dual boot izbornik i Windows 7 i ostavit Windows XP

Postaj by Gost čet ruj 09, 2010 12:03 am

Evo kako sam ja to riješio sa Windows XP i Windows 7, vjerujem da je isto i sa Vistom
Htio sam ostavit Windows Xp a ukloniti Windows 7.
opisat ću to u koracima da korisnicima foruma bude lakše za shvatit iako je sam postupak vrlo jednostavan, čak puno jednostavniji nego što objašnjavaju razni tutoriali koji u sebi zahtjevaju korištenje Windows CD itd..!
1. Iz dual but izbornika pokrenemo windows 7
2. Desni klik na Computer (ikona ne desktopu) properties
3. Kad se otvori prozor biramo Advanced System Settings (gore lijevo)
ili ovako >>> Control Panel -> Systems and Security -> System -> Advanced System Settings
4. Biramo tabulator Advanced
5. Pod Startup and Recovery biramo Settings
6. Pod System startup>>Default operating system biramo >>Earlier version of Windows (prijašnju verziju Windowsa), ili Microsoft Windows Xp (ovisno o načinu kako smo instalirali Windows 7 i Windows Xp)
7. Kliknemo na OK i restartamo računalo
8. Sad se već više ne pali boot izbornik i Windows Xp se automatski pokraće
(((9. Trebalo bi još pomoću Search hidden files and folders pronaći >> Boot.BAK i BootSect.BAK te ih obrisati jer su ostali od Windows 7, ali bez brige sve radi i bez toga!))))
Nakon pokretanja Windowsa Xp jednostavno formatiramo particiju na kojoj nam je bio Windows 7 (ili radino s njom što nas je volja) i to je to!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.