Zdenac Forum - Veliki & Mali Zdenci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vaša Gmail E-Pošta
**Veliki Zdenci** *Facebook*
Image Hosted by ImageShack.us
Zdenac - Veliki Zdenci & Pavlovac Forum

Zdenac Forum

Latest topics
Like/Tweet/+1
Online
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju. :: 2 Bots

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 506, dana ned stu 12, 2017 9:27 pm.
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 107.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: nb4001.

Ukupno postova: 435. in 325 subjects
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Affiliates
free forum
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Zdenac on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Zdenac Forum - Veliki & Mali Zdenci on your social bookmarking website


Novi dječji poligon kod vrtića u Velikim Zdencima!!! 29. 10. 2016.

Go down

Novi dječji poligon kod vrtića u Velikim Zdencima!!! 29. 10. 2016. Empty Novi dječji poligon kod vrtića u Velikim Zdencima!!! 29. 10. 2016.

Postaj by Dean sub lis 29, 2016 9:22 pm

Novi dječji poligon kod vrtića u Velikim Zdencima!!! 29. 10. 2016. Wkmuea
Moram priznati da me stvarno veseli što je poslije skoro 40 godina došao bar jedan novi poligon za djecu u Velike Zdence, kod vrtića. Ovo što je do sada bilo, to je postavljeno kada sam ja još išao u školu, prije otprilike tih spomenutih 40 godina.
Evo za početak, par slika.
Kliknite na donji link i otvoriti će vam se cijeli album.

Dječji poligon Veliki Zdenci 10-2016.

Usprkos tome što je situacija s novcem takva kakva je, prije nekih četiri mjeseca, pozvao sam gradonačenika na kavu i pitao ga, da li možemo očekivati nekakvo igralište u Zdencima, za djecu? Naveo sam par argumenata, da dugo nije ništa novoga postavljeno, da su postojeća igrališta zapuštena, da će svaki novi mogući poligon biti ukras mjesta...
I evo, poslije  četiri mjeseca prvi, nadam se ne i posljednji poligon je postavljen. Moji klinci jedva mogu dočekati da se beton stvrdne pa da to isprobaju.
Znači, treba pitati, tražiti, pa i argumentirano kritizirati.  

Ne znam samo zašto nisam prije pitao za ovakvo nešto, ili zašto netko drugi nije pitao za bilo što drugo.

Preći ću češće na objavljivanje preko foruma jer me facebook lagano, ali sigurno umara. Što god da se objavi, neki ljudi će to koristit za izbacivanje neke osobne frustracije i depresije, pa tako uspiju i na ovakvom lijepom, rijetkom događaju ubaciti misli o politici, pretvorbi itd...
Ovdje mogu pisati i slikati iz gušta. Kome smeta, neka lagano zaobiđe ove objave i nastavi smarati na facebooku neke druge teme.
Dean
Dean
Admin

Broj postova : 306
Points : 870
Reputation : 29
Join date : 23.06.2010
Lokacija : Veliki Zdenci

https://zdenac.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.